Przenośne drukarki etykiet – czy warto inwestować?

Przenośne drukarki etykiet – czy warto inwestować?

Drukarki etykiet występują także w wersji mobilnych drukarek, czyli przenośnych. Drukowanie etykiet nie wymaga, by drukarka pozostawiona była w jednym miejscu, sprzęt ten doskonale drukuje, różnego rodzaju etykiety, będąc trzymanym w ręku. Przenośne drukarki etykiet to urządzenia są bardzo sprawne i bardzo wygodne w użytkowaniu.

Czy warto jest zainwestować w drukarkę etykiet przenośną?

Drukowanie etykiet jest już coraz bardziej powszednie. Sklepy, magazyny, firmy produkcyjne czy kurierskie drukują etykiety samoprzylepne, którymi oznaczają dane przesyłki lub opakowania danych produktów czy towarów.
Czasami etykiety trzeba drukować szybko w danym miejscu a drukarka znajduje się daleko w magazynie lub w innej części sklepu. Wtedy idealne wręcz stają się przenośne drukarki etykiet. Oznacza to, że warto jest zainwestować w tego typu sprzęt, bowiem bardzo szybko się on zwróci a praca z nim będzie szybsza i bardziej wydajna. Nikt nie będzie tracił czasu na dojście do danej drukarki. Drukarka trzymana w ręku jest lekka, w sposób bezproblemowy drukuje etykiety i może być kompatybilna z telefonem osoby, która wykonuje tego typu pracę.

Wygodne urządzenie

Mobilną drukarkę etykiet możemy w każdej chwili przyczepić do paska lub wrzucić do torby albo plecaka. Urządzenie poprzez system Android idealnie współpracuje ze smartfonem, dzięki któremu można przekazać potrzebne dane do wydruku. Konstrukcja takich drukarek jest bardzo mocna, a więc nie groźny jest im nawet upadek z dużej wysokości. Druk jest bardzo wysokiej jakości, wyraźny i poprawny. Korzystanie z tego rodzaju drukarek bardzo ułatwia życie kurierom, magazynierom, sprzedawcom czy nawet osobom przepakowującym towary z opakowań zbiorczych do pojedynczych.

Inwestycja warta jest każdego wydatku

Sposób w jaki mobilne drukarki etykiet ułatwiają życie pracownikom pokazuje, że warto jest zainwestować w tego typu drukarki w przypadku firmy kurierskiej, sklepu, magazynu czy na niektórych stanowiskach w fabryce. Przenośne drukarki są odporne na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne, drukują w sposób bardzo wyraźny i co najważniejsze, pracownik zawsze może mieć takie urządzenie przy sobie. Oznacza to ogromną oszczędność czasu pracy, która dzięki takim drukarkom staje się coraz bardziej wydajna.
Oferowane są także dodatkowe akcesoria do mobilnych drukarek etykiet. Akcesoria te pomagają w organizacji pracy. Dostępne są uchwyty do montażu drukarek w pojeździe, paski, dodatkowe baterie czy też stacje dokujące przeznaczone do ładowania baterii. Dodatkowo oferowane są także ładowarki samochodowe.